Soutěž pro designery

Crestyl

Úvodní stránka

Sme jeden tím
Sme jeden tím

Zadání

Developerská skupina CRESTYL působí na českém trhu již od roku 1996 a patří k těm největším developerům. Svou nabídku staví především na citu pro detail design a architekturu. Naším úkolem je v rámci dlouhodobé strategie marketingu na sociálních sítích vyvíjet koncepční řešení, která budou podporovat právě hlavní výhodu společnosti Crestyl – to, že se jedná o developera s citem pro detail, design a architekturu. Nešlo jen o jednorázovou akci, ale o navazující aktivity, které v lidech vzbudí zájem o činnost Crestylu.

Řešení

V první fázi jsme se rozhodli zaměřit na odbornou veřejnost, studenty i nadšence, architekty a designery. Důvodem pro zvolení této cílové skupiny byl především fakt, že právě ona vytváří tzv. word of mouth (šuškandu) mezi ostatními lidmi, kteří sami do styku s architekturou příjdou jen náhodou.

Ve spolupráci s Fakultou umění a architektury Technické univerzity v Liberci uspořádali soutěž pro designery, jejímž předmětem byl návrh interiéru nevšední bytové jednotky projektu Barrandov Hills od společnosti Crestyl. Abychom tuto soutěž dostali do povědmí, realizovali jsme kampaň v online médiích a to nejen na Facebooku, ale také na odborných a dalších prestižních on-line serverech. Další část mediálního nasazení jsme vyhradili pro mass média o bydlení, abychom povědomí o aktivitách společnosti Crestyl pro mladé architekty dostali do povědomí širší veřejnosti. Kampaň pak také offline probíhala přímo na fakultách architektury v Praze, Liberci a Brně.

Výsledky

Díky naší soutěži a Crestylu se mohli mladí designeři zviditelnit a ukázat to nejlepší, co umí. Veřejnost je zase mohla podpořit a přímo setkat se světem designu. Výsledné návrhy si můžete prohédnout ve fotogralerii soutěže, kde jinde, než na Facebookových stránkách společnosti Crestyl

Sme jeden tím

Porota

Sme jeden tím

Plakát

Sme jeden tím

1. místo

Sme jeden tím

2. místo

Sme jeden tím

3. místo

Sme jeden tím
Sme jeden tím