Redesign webu

behej.com

Úvodní stránka

dm drogerie
dm drogerie

Zadání

Behej.com je v běžeckém světě v České republice opravdu pojem. Mezi běžci je to určitě nejrespektovanější on-line server, který si za dobu své existence vybudoval velice solidní základnu registrovaných uživatelů a věrných fanoušků. My jsme se rozhodli behej.com kontaktovat, protoze jsme v jejich řešení webu viděli mezery a možnost, jak to dělat lépe. A tak jsme jim jednou večer napsali, dali jsme si schůzku a výsledek byl zcela nový, redesignovaný web pro běžce, naprosto unikátní v České republice.

Řešení

Původní web byl rozdělen na behej.cz, určený pro „méně zdatné“ běžce a behej.com, více zaměřený na profesionály. Nehledě na vysokou návštěvnost a množství registrovaných uživatelů zde chyběly komunitní funkce a my se rozhodli to změnit. Web behej.com jsme v prvé řadě trochu poklidili. Z původně dvou webů behej.cz a behej.com jsme vytvořili jeden, zjednodušili jsme navigaci a vytvořili nový design, který je elegatnější, přehlednější a tzv. „user friendly“.
Zároveň jsme vytvořili několik nových komunitních funkcí webu. Uživatelům jsme dali možnost vytvářet výzvy a navzájem mezi sebou soutěžit, kdo zaběhne rychleji danou vzdálenost. Registrovaní uživatelé si zároveň mohou zakládat své komunitní běžecké kluby a domlouvat se na společném tréninku nebo třeba kam skočit na pivo.
Zajímavnou novinkou je také možnost tagování lidí ve fotograficích, rekordy, tréninkový deník nebo komunitní messaging.

Stats

Statistiky

Behej Behej"

Profil uživatele

Behej

Jaro léto 2012

Behej