Crestyl na Facebooku

Crestyl

Úvodní stránka

Crestyl
Crestyl

Zadání

Tentokrát jsme žádné zadání nedostali. Oslovili jsme Crestyl sami. Prezentace developerských společnosti na sociálních sítích totiž v Česku úplně schází a tuto platformu vůbec nevyužívají. Mají obavu z toho, že jsou sociální sítě plné příliš mladých lidí a navíc se obávají toho, že se jejich stránka na sociální síti zvrhne v „zeď nářků“, kde si budou lidé především stěžovat. Crestyl se tak stal jednou z prvních společností na českém trhu, která se rozhodla prolomit ledy a založit si na Facebooku vlastní stránku s dlouhodobou koncepcí.

Řešení

Společnost Crestyl realizuje projekty nejrůznějšího rozsahu. V jejím portfoliu najdete práce standardních rozměrů, ale především se zaměřuje na projekty, které vybočují z řady a jsou zajímavé, ať už svou polohou, netradičním řešením stavby, nebo použitím malých, ale důležitých detailů. Je samozřejmě zjevné, že se nejedná o low budgetové stavby pro širokovou veřejnost.
Na počátku práce jsme si položili otázku: Má takový developer potenciál působit na Facebooku? Dokážeme přes Facebook zaujmout ekonomicky aktivní klientelu, která si může dovolit koupit nový byt či dům? Rozhodli jsme se, že s dobrou koncepcí zní odpověď ANO.

Jako klíčové téma pro komunikaci na Facebooku pro tuto cílovou skupinu jsme zvolili jedno téma, které je blízké stejně tak platonickým milovníkům umění a architektury, jako potencionálním kupcům - Design.
Zřidili jsme facebookové stránky Crestyl - vaše denní dávka designu, kde publikujeme ve spolupráci s vybranými architekty to nejlepší, co se právě děje na světové i lokální scéně interiérového designu a architektury.

Výsledky

Statistiky


Na facebookové stránce realizujeme nejen redakci. V rámci dlouhodobé strategie jsme zatím uskutečnili minikampaň Kodex dobrého designu nebo Soutěž pro studenty architektury o návrh nejlepšího designu jednoho z projektů. Za největší úspěch ale považujeme to, že dokážeme kontinuálně generovat zájem o občasné projektové nabídky, které jsou na stránkách publikovány a které s publikací získavají cca 500ti hlavou čtenost potencionálních zákazníků.

Crestyl Crestyl

Projekty

Crestyl

Kodex

Crestyl